7324/1 WHITE PIRACEMA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7324/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 314cm / 124inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 1100kg |
| Block | 7324/1 |
| Color | GREY |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 314cm / 124inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 2750kg |